Поршень FORD/PSA 75.5 HDDA/HDDB/HHDA/HHDB/9HX/9HY/9HZ/DV6ATED4/DV6TED4 40179610
- В наявності
- Код: KS 40179610
4 627 ₴
4 164,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поршень FORD/PSA 75.5 HDDA/HDDB/HHDA/HHDB/9HX/9HY/9HZ/DV6ATED4/DV6TED4

КОД ТОВАРУ
KS 40179610

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
40179610
(KS)
| Характеристика |
|
|
| O болтів |
|
|
| Виробничий номер |
|
|
| Висота голівки поршня |
|
|
| Глибина клапанного кармана 1 |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Діаметр ковша |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Конструкція шатуна |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Отвір цил. |
|
|
| Ступ. рем. |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AE | A354125060MM | CITROEN | 0628W0 | MAHLE | 0400601 |
| NURAL | 8742400800 | PEUGEOT | 0628W0 | PSA | 00000628W0 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Мінівен (MF_, GJK_, GFK_) | Поршень Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Фургон/мінівен (M_) | Поршень Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) |
| Поршень Citroen BERLINGO Фургон/мінівен (B9) | Поршень Citroen BERLINGO Платформа/шасі (B9) | Поршень Citroen C2 (JM_) |
| Поршень Citroen C3 I (FC_, FN_) | Поршень Citroen C3 II (SC_) | Поршень Citroen C3 PICASSO (SH_) |
| Поршень Citroen C4 I (LC_) | Поршень Citroen C4 купе (LA_) | Поршень Citroen C4 I Ліфтбек |
| Поршень Citroen C4 PICASSO I Мінівен (UD_) | Поршень Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) | Поршень Citroen C5 II (RC_) |
| Поршень Citroen C5 II Break (RE_) | Поршень Citroen C5 III (RD_) | Поршень Citroen C5 III Break (RW_) |
| Поршень Citroen JUMPY II (VF7) | Поршень Citroen JUMPY II Фургон | Поршень Citroen JUMPY II Платформа/шасі |
| Поршень Citroen XSARA PICASSO (N68) | Поршень Citroen C5 Фургон/універсал (DE_, RE_) | Поршень Fiat SCUDO Автобус (270_, 272_) |
| Поршень Fiat SCUDO ФУРГОН (270_, 272_) | Поршень Fiat SCUDO Платформа/шасі (270_, 272_) | Поршень Ford C-MAX (DM2) |
| Поршень Ford FOCUS C-MAX (DM2) | Поршень Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) | Поршень Ford FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) |
| Поршень Ford FOCUS II TURNIER (DA_, FFS, DS) | Поршень Ford FOCUS II Фургон/універсал | Поршень MINI MINI (R56) |
| Поршень MINI MINI CLUBMAN (R55) | Поршень Peugeot 206 Хетчбек (2A/C) | Поршень Peugeot 206 SW (2E/K) |
| Поршень Peugeot 206 CC (2D) | Поршень Peugeot 207 (WA_, WC_) | Поршень Peugeot 207 CC (WD_) |
| Поршень Peugeot 207 SW (WK_) | Поршень Peugeot 307 (3A/C) | Поршень Peugeot 307 Break (3E) |
| Поршень Peugeot 307 SW (3H) | Поршень Peugeot 308 I (4A_, 4C_) | Поршень Peugeot 308 SW I (4E_, 4H_) |
| Поршень Peugeot 407 (6D_) | Поршень Peugeot 407 SW (6E_, 6D_) | Поршень Peugeot 1007 (KM_) |
| Поршень Peugeot 3008 Мінівен (0U_) | Поршень Peugeot 5008 (0U_, 0E_) | Поршень Peugeot EXPERT Tepee (VF3X_) |
| Поршень Peugeot EXPERT фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | Поршень Peugeot EXPERT Платформа/шасі | Поршень Peugeot PARTNER Мінівен (5_, G_) |
| Поршень Peugeot PARTNER Tepee | Поршень Peugeot PARTNER Фургон/мінівен | Поршень Peugeot PARTNER ORIGIN Фургон/мінівен (G_) |
| Поршень Suzuki SX4 (EY, GY) | Поршень Volvo C30 (533) | Поршень Volvo S40 II (544) |
| Поршень Volvo S80 II (124) | Поршень Volvo V50 (545) | Поршень Volvo V70 III (135) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KS |
| Код запчастини | 40179610 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O болтів | 26 мм |
| Бренд | KS |
| Виробничий номер | 075241 |
| Висота голівки поршня | 41,7 мм |
| Глибина клапанного кармана 1 | 1,16 мм |
| Глибина ковша 1 | 13,2 мм |
| Довжина | 65,3 мм |
| Довжина болта | 61 мм |
| Діаметр ковша | 41,7 мм |
| Код товару | KS 40179610 |
| Конструкція шатуна | Трапецієподібний шатун |
| Номер компонента | 62512 |
| Отвір цил. | 75,5 мм |
| Ступ. рем. | 0,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 164,30 ₴



