Фільтр масляний CITROEN, PEUGEOT OX171/2D1ECO
- В наявності
- Код: MH OX171/2D1ECO
552 ₴
496,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр масляний CITROEN, PEUGEOT

КОД ТОВАРУ
MH OX171/2D1ECO

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
OX171/2D1ECO
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Внутрішній діаметр 2 |
|
|
| Внутрішній діаметр 3 |
|
|
| Діам. ущільн. кільця |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| колір ущільнювача |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASAKASHI | OE0077 | BLUE PRINT | ADT32131 | BOSCH | F026407082 |
| CITROEN | 1610693780 | CITROEN/PEUGEOT | 1610693780 | DS | 1610693780 |
| EUROREPAR | 1680233580 | GENERAL MOTORS | 3646431 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1313033 |
| KS | 50014873 | MAGNETI | 71762438 | MANDO | MMF040057 |
| MANN | HU7033Z | OPEL | 1610693780 | OPEL | 3646431 |
| OPEL | 93476499 | PEUGEOT | 1610693780 | PROFIT | 15403147 |
| PSA | 3646431 | PSA | 1610693780 | TOYOTA | SU001A3092 |
| UFI | 2518700 | VAUXHALL | 1610693780 | VAUXHALL | 3646431 |
| WIXFILTRON | WL7526 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) | Фільтр Citroen BERLINGO Фургон/мінівен (K9) | Фільтр Citroen BERLINGO Фургон/мінівен (B9) |
| Фільтр Citroen BERLINGO Платформа/шасі (B9) | Фільтр Citroen C-ELYSEE (DD_) | Фільтр Citroen C3 II (SC_) |
| Фільтр Citroen C3 III (SX) | Фільтр Citroen C3 PICASSO (SH_) | Фільтр Citroen C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) |
| Фільтр Citroen C4 II (NC_) | Фільтр Citroen C4 Picasso II | Фільтр Citroen C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) |
| Фільтр Citroen GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) | Фільтр Citroen C4 AIRCROSS | Фільтр Citroen C4 CACTUS |
| Фільтр Citroen C5 III (RD_) | Фільтр Citroen C5 III Break (RW_) | Фільтр Citroen DS3 (SA_) |
| Фільтр Citroen DS3 Кабріолет | Фільтр Citroen DS4 (NX_) | Фільтр Citroen DS5 |
| Фільтр Citroen JUMPY II (VF7) | Фільтр Citroen JUMPY II Фургон | Фільтр Citroen SPACETOURER Автобус (V_) |
| Фільтр Citroen JUMPY III Автобус (V_) | Фільтр Citroen JUMPY III Фургон (V_) | Фільтр Citroen NEMO Мінівен |
| Фільтр Citroen NEMO Фургон/мінівен (AA_) | Фільтр Citroen C3 AIRCROSS II Van (2C_, 2R_) | Фільтр DS DS 3 (SA_) |
| Фільтр DS DS 3 Кабріолет (SB_) | Фільтр DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) | Фільтр DS DS 5 (KF_) |
| Фільтр Opel COMBO E Tour / Life (K9) | Фільтр Opel CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) | Фільтр Opel GRANDLAND / GRANDLAND X (A18, P1UO) |
| Фільтр Peugeot 107 (PM_, PN_) | Фільтр Peugeot 206 Хетчбек (2A/C) | Фільтр Peugeot 206 Ліфтбек |
| Фільтр Peugeot 206 SW (2E/K) | Фільтр Peugeot 206 CC (2D) | Фільтр Peugeot 206+ (2L_, 2M_) |
| Фільтр Peugeot 207 (WA_, WC_) | Фільтр Peugeot 207 CC (WD_) | Фільтр Peugeot 207 SW (WK_) |
| Фільтр Peugeot 208 I (CA_, CC_) | Фільтр Peugeot 301 | Фільтр Peugeot 307 (3A/C) |
| Фільтр Peugeot 307 Break (3E) | Фільтр Peugeot 307 SW (3H) | Фільтр Peugeot 308 I (4A_, 4C_) |
| Фільтр Peugeot 308 SW I (4E_, 4H_) | Фільтр Peugeot 308 CC (4B_) | Фільтр Peugeot 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) |
| Фільтр Peugeot 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) | Фільтр Peugeot 407 (6D_) | Фільтр Peugeot 407 SW (6E_, 6D_) |
| Фільтр Peugeot 508 I (8D_) | Фільтр Peugeot 508 SW I (8E_) | Фільтр Peugeot 1007 (KM_) |
| Фільтр Peugeot 2008 I (CU_) | Фільтр Peugeot 3008 Мінівен (0U_) | Фільтр Peugeot 3008 Джип (MC_, MR_, MJ_, M4_) |
| Фільтр Peugeot 4008 | Фільтр Peugeot 5008 (0U_, 0E_) | Фільтр Peugeot 5008 II (MC_, MJ_, MR_, M4_) |
| Фільтр Peugeot BIPPER (AA_) | Фільтр Peugeot BIPPER Tepee | Фільтр Peugeot EXPERT Tepee (VF3X_) |
| Фільтр Peugeot EXPERT фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | Фільтр Peugeot EXPERT Платформа/шасі | Фільтр Peugeot TRAVELLER Автобус (V_) |
| Фільтр Peugeot EXPERT Фургон (V_) | Фільтр Peugeot PARTNER Мінівен (5_, G_) | Фільтр Peugeot PARTNER Фургон/мінівен (5_, G_) |
| Фільтр Peugeot PARTNER Tepee | Фільтр Peugeot PARTNER Фургон/мінівен | Фільтр Peugeot PARTNER Фургон/мінівен (K9) |
| Фільтр Toyota PROACE Фургон (MDZ_) | Фільтр Toyota PROACE Автобус (MDZ_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | OX1712D1ECO |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 71,88 мм |
| Бренд | MAHLE |
| Вага нетто | 51,0 г |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 99,0 мм |
| Висота паковання | 10,20 см |
| Внутрішній діаметр 2 | 26 мм |
| Внутрішній діаметр 3 | 19,5 мм |
| Довжина паковання | 7,5 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Діам. ущільн. кільця | 10,8 мм |
| Код товару | MH OX171/2D1ECO |
| Ширина паковання | 7,50 см |
| колір ущільнювача | зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 496,80 ₴



