Кабель з'єднувальний AUDI A1 (8X1, 8XK) - 1.0 TFSI (2015/03) 51277353
- В наявності
- Код: HBE 51277353
433 ₴
389,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель з'єднувальний AUDI A1 (8X1, 8XK) - 1.0 TFSI (2015/03)

КОД ТОВАРУ
HBE 51277353

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
51277353
(HERTH + BUSS ELPARTS)
| Характеристика |
|
|
| Виконання корпуса штекера |
|
|
| Діапазон температури від |
|
|
| Діапазон температури до |
|
|
| для виробника |
|
|
| Довжина кабелю |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Контактна поверхня |
|
|
| Матеріал ізоляції проводів |
|
|
| Поперечний переріз |
|
|
| Ширина введення |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 8T0973702 | DR MOTOR | DRM21C05 | HOFFER | 25466 |
| METZGER | 2324062 | VAG | 8T0973702 | VW | 8T0973702 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Кабель Audi A1 (8X1, 8XK) | Кабель Audi A1 SPORTBACK (8XA, 8XF) | Кабель Audi A3 (8P1) |
| Кабель Audi A3 Sportback (8PA) | Кабель Audi A3 Кабріолет (8P7) | Кабель Audi A3 (8V1, 8VK) |
| Кабель Audi A3 SPORTBACK (8VA, 8VF) | Кабель Audi A3 LIMOUSINE (8VS, 8VM) | Кабель Audi A3 Кабріолет (8V7, 8VE) |
| Кабель Audi A4 B8 (8K2) | Кабель Audi A4 B8 Avant (8K5) | Кабель Audi A4 Allroad B8 (8KH) |
| Кабель Audi A5 (8T3) | Кабель Audi A5 Sportback (8TA) | Кабель Audi A5 Кабріолет (8F7) |
| Кабель Audi A6 C6 (4F2) | Кабель Audi A6 C6 Avant (4F5) | Кабель Audi A6 Allroad C6 (4FH) |
| Кабель Audi A6 C7 (4G2, 4GC) | Кабель Audi A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | Кабель Audi A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) |
| Кабель Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) | Кабель Audi A8 D3 (4E2, 4E8) | Кабель Audi A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) |
| Кабель Audi Q2 (GAB, GAG) | Кабель Audi Q3 (8UB, 8UG) | Кабель Audi Q3 (F3B) |
| Кабель Audi Q5 (8RB) | Кабель Audi Q7 (4LB) | Кабель Audi R8 (422, 423) |
| Кабель Audi R8 SPYDER (427, 429) | Кабель Audi R8 (4S3, 4SP) | Кабель Audi R8 Spyder (4S9, 4SR) |
| Кабель Audi TT (FV3, FVP) | Кабель Audi TT Roadster (FV9, FVR) | Кабель Seat ALHAMBRA (710, 711) |
| Кабель Seat ALTEA (5P1) | Кабель Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) | Кабель Seat IBIZA IV (6J5, 6P1) |
| Кабель Seat IBIZA IV SC (6J1, 6P5) | Кабель Seat IBIZA IV ST (6J8, 6P8) | Кабель Seat IBIZA V (KJ1, KJG) |
| Кабель Seat LEON (1M1) | Кабель Seat LEON (1P1) | Кабель Seat LEON (5F1) |
| Кабель Seat LEON SC (5F5) | Кабель Seat LEON ST (5F8) | Кабель Seat Mii (KF1, KE1) |
| Кабель Seat TOLEDO III (5P2) | Кабель Seat TOLEDO IV (KG3) | Кабель Skoda CITIGO (NF1) |
| Кабель Skoda FABIA I (6Y2) | Кабель Skoda FABIA I Ліфтбек (6Y3) | Кабель Skoda FABIA I COMBI (6Y5) |
| Кабель Skoda FABIA I PRAKTIK (6Y5) | Кабель Skoda FABIA II (542) | Кабель Skoda FABIA II COMBI (545) |
| Кабель Skoda FABIA III (NJ3) | Кабель Skoda FABIA III Універсал (NJ5) | Кабель Skoda OCTAVIA II (1Z3) |
| Кабель Skoda OCTAVIA II COMBI (1Z5) | Кабель Skoda RAPID (NH3, NK3, NK6) | Кабель Skoda RAPID Spaceback (NH1) |
| Кабель Skoda ROOMSTER (5J7) | Кабель Skoda ROOMSTER Praktik (5J) | Кабель Skoda SUPERB II (3T4) |
| Кабель Skoda SUPERB II Універсал (3T5) | Кабель Skoda SUPERB III (3V3) | Кабель Skoda SUPERB III Універсал (3V5) |
| Кабель Skoda YETI (5L) | Кабель VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) | Кабель VW BEETLE (5C1, 5C2) |
| Кабель VW BEETLE Кабріолет (5C7, 5C8) | Кабель VW CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | Кабель VW CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) |
| Кабель VW CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ) | Кабель VW CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH) | Кабель VW CADDY ALLTRACK Мінівен (SAB) |
| Кабель VW CADDY ALLTRACK Фургон/мінівен (SAA) | Кабель VW EOS (1F7, 1F8) | Кабель VW GOLF V (1K1) |
| Кабель VW GOLF V Variant (1K5) | Кабель VW GOLF VI (5K1) | Кабель VW GOLF VI Variant (AJ5) |
| Кабель VW GOLF VAN VI Variant (AJ5) | Кабель VW GOLF VI Кабріолет (517) | Кабель VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) |
| Кабель VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) | Кабель VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) | Кабель VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) |
| Кабель VW GOLF PLUS V (5M1, 521) | Кабель VW JETTA III (1K2) | Кабель VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) |
| Кабель VW PASSAT B6 (3C2) | Кабель VW PASSAT B6 Variant (3C5) | Кабель VW PASSAT CC B6 (357) |
| Кабель VW PASSAT B7 (362) | Кабель VW PASSAT B7 Variant (365) | Кабель VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) |
| Кабель VW CC B7 (358) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HERTH + BUSS ELPARTS |
| Виконання корпуса штекера | Корпус штепсельної розетки |
| Довжина кабелю | 500 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з проводкою |
| Діапазон температури від | -25 °C |
| Діапазон температури до | +140 °C |
| Код запчастини | 51277353 |
| Код товару | HBE 51277353 |
| Контактна поверхня | з лудженим покриттям |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Матеріал ізоляції проводів | силікон |
| Поперечний переріз | 0,5 мм? |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Ширина введення | 1,5 мм |
| для виробника | VAG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389,70 ₴



