Радіатор охолоджування РАДИАТОР DAEWOO SENS / ЗАЗ LANOS 1.4 00- / ЗАЗ 1102-03 1740-0108
- В наявності
- Код: PR 1740-0108
1 561 ₴
1 404,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування РАДИАТОР DAEWOO SENS / ЗАЗ LANOS 1.4 00- / ЗАЗ 1102-03

КОД ТОВАРУ
PR 1740-0108

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1740-0108
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Ширина решітки |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17400108 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Глибина решітки | 32 мм |
| Довжина решітки | 480 мм |
| Код товару | PR 1740-0108 |
| Ширина решітки | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 404,90 ₴



