Кришка генератора F00M136512 PL ABR0072S
- В наявності
- Код: AS ABR0072S
521 ₴
468,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка генератора КРИШКА ГЕНЕРАТОРА F00M136512 PL

КОД ТОВАРУ
AS ABR0072S

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABR0072S
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABR0072S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 89,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 38,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 147,00 мм |
| Код товару | AS ABR0072S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468,90 ₴



