Кришка генератора ABR3013 PL ABR3013
- В наявності
- Код: AS ABR3013
585 ₴
526,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка генератора КРИШКА ГЕНЕРАТОРА ABR3013 PL

КОД ТОВАРУ
AS ABR3013

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABR3013
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABR3013 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 101,20 мм |
| Внутрішній діаметр. | 47,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 126,00 мм |
| Код товару | AS ABR3013 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526,50 ₴



