Кришка генератора 233784 PL ABR9010
- В наявності
- Код: AS ABR9010
427 ₴
384,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка генератора КРИШКА ГЕНЕРАТОРА 233784 PL

КОД ТОВАРУ
AS ABR9010

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABR9010
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABR9010 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 44,70 мм |
| Внутрішній діаметр. | 52,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 139,00 мм |
| Код товару | AS ABR9010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384,30 ₴



