Щітка стартера SB9042S PL SB9042S
- В наявності
- Код: AS SB9042S
284 ₴
255,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка стартера ЩІТКА СТАРТЕРА SB9042S PL

КОД ТОВАРУ
AS SB9042S

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SB9042S
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Напруга |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | SB9042S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 18,00 мм |
| Код товару | AS SB9042S |
| Напруга | 12 В |
| Товщина | 7,70 мм |
| Ширина | 18,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255,60 ₴



