Автолампа 24W HIPERLCP 13.5V 24W HPSL 2A 12197HTRC1
- В наявності
- Код: PS 12197 HTR C1
784 ₴
705,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автолампа 24W HIPERLCP 13.5V 24W HPSL 2A

КОД ТОВАРУ
PS 12197 HTR C1

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
12197HTRC1
(Philips)
| Характеристика |
|
|
| Вид |
|
|
| Потужність, Вт |
|
|
| Напряжение, V |
|
|
| Тип |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12197HTRC1 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Philips |
| Тип | Сигнальні лампи |
| Код товару | PS 12197 HTR C1 |
| Потужність, Вт | 24W |
| Напруга, V | 12V |
| Тип | HP24W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705,60 ₴



