Радіатор пічки ОТОПИТЕЛЬ MERCEDES VARIO 96-13

КОД ТОВАРУ
PR 1760-0310

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1760-0310
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NISSENS | 72035 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17600310 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 317 мм |
| Ширина ядра радіатора | 175 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1760-0310 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 167 ₴



