Гофротруба вихлопної системи ГОФРА 60X250 ММ 61.3 X 200.0 X 250.0 ММ ТРУБА 2X 25 ММ INNERBRAID 460-250
- Немає в наявності
- Код: FS 460-250
2 303 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гофротруба вихлопної системи ГОФРА 60X250 ММ 61.3 X 200.0 X 250.0 ММ ТРУБА 2X 25 ММ INNERBRAID

КОД ТОВАРУ
FS 460-250

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
460-250
(Fischer Automotive One)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Найбільша довжина |
|
|
| Фітинг |
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fischer Automotive One |
| Код запчастини | 460250 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 61,3 мм |
| Бренд | Fischer Automotive One |
| Довжина | 200 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без підсилення |
| Код товару | FS 460-250 |
| Найбільша довжина | 250 мм |
| Фітинг | Гнучк. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 303 ₴



