Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ M532 CN VRV024
- В наявності
- Код: MBT VRV024
571 ₴
513,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ M532 CN

КОД ТОВАРУ
MBT VRV024

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VRV024
(MOBILETRON)
| Характеристика |
|
|
| Зарядна напруга |
|
|
| Захист від короткого замикання |
|
|
| Ід. № вик. штек. |
|
|
| Напруга |
|
|
| Робоча напруга |
|
|
| Специфікація |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobiletron |
| Код запчастини | VRV024 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ід. No віск. штек. | L-D |
| Бренд | MOBILETRON |
| Зарядна пружна | 14,5 В |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Код товару | MBT VRV024 |
| Напруга | 12 В |
| Робоча напруга | 14 В |
| Специфікація | Inactive Lamp |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513,90 ₴



