Поршень RENAULT 80.0 K7M 732 EURO 4 87-443707-00
- В наявності
- Код: NU 87-443707-00
2 658 ₴
2 392,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поршень RENAULT 80.0 K7M 732 EURO 4

КОД ТОВАРУ
NU 87-443707-00

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
87-443707-00
(Nural)
| Характеристика |
|
|
| O болтів |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота голівки поршня |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Надлишковий розмір |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Отвір цил. |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nural |
| Код запчастини | 8744370700 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O болтів | 19 мм |
| Бренд | Nural |
| Висота | 52,81 мм |
| Висота голівки поршня | 28,310 мм |
| Довжина болта | 62 мм |
| Код товару | NU 87-443707-00 |
| Надлишковий розмір | 0,50 мм |
| Номер компонента | 08-443707-00 |
| Отвір цил. | 80,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 392,20 ₴



