Кришка генератора ABR9019S PL ABR9019S
- В наявності
- Код: AS ABR9019S
389 ₴
350,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка генератора КРИШКА ГЕНЕРАТОРА ABR9019S PL

КОД ТОВАРУ
AS ABR9019S

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABR9019S
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| HYUNDAI (BEIJING) | 3733022651 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABR9019S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 52,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 47,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 128,50 мм |
| Код товару | AS ABR9019S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350,10 ₴



