Кришка генератора ABR0048 PL ABR0048
- В наявності
- Код: AS ABR0048
421 ₴
378,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка генератора КРИШКА ГЕНЕРАТОРА ABR0048 PL

КОД ТОВАРУ
AS ABR0048

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABR0048
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAN | 51261070015 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABR0048 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 64,28 мм |
| Внутрішній діаметр. | 43,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 156,20 мм |
| Код товару | AS ABR0048 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378,90 ₴



