Кришка генератора 234379 PL ABR0013
- В наявності
- Код: AS ABR0013
437 ₴
393,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка генератора КРИШКА ГЕНЕРАТОРА 234379 PL

КОД ТОВАРУ
AS ABR0013

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABR0013
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| IVECO | 5001020725 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABR0013 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 61,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 52,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 153,20 мм |
| Код товару | AS ABR0013 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393,30 ₴



