Щіткотримач стартера 333425 CN 333425
- В наявності
- Код: CG 333425
506 ₴
455,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щіткотримач стартера ЩІТКОТРИМАЧ СТАРТЕРА 333425 CN

КОД ТОВАРУ
CG 333425

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
333425
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032333425 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 333425 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Висота | 25,50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 33,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 67,10 мм |
| Код товару | CG 333425 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455,40 ₴



