Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ ГЕНЕРАТОРА VRH200047C CN VRH200047C
- В наявності
- Код: MBT VRH200047C
898 ₴
808,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ ГЕНЕРАТОРА VRH200047C CN

КОД ТОВАРУ
MBT VRH200047C

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VRH200047C
(MOBILETRON)
| Характеристика |
|
|
| Зарядна напруга |
|
|
| Ід. № вик. штек. |
|
|
| Напруга |
|
|
| Робоча напруга |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| HITACHI | L170G1315 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobiletron |
| Код запчастини | VRH200047C |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ід. No віск. штек. | Tach-L-IG-Sense |
| Бренд | MOBILETRON |
| Зарядна пружна | 14,5 В |
| Код товару | MBT VRH200047C |
| Напруга | 12 В |
| Робоча напруга | 14 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 808,20 ₴



