Підшипник кульковий d>30 ПІДШИПНИК КУЛЬКОВИЙ КПП ВНУТРЕННИЙO [MM]29,998 ВНЕШНИЙO [MM]77,5 ШИРИНА [ 712 1444 10
- В наявності
- Код: LK 712 1444 10
3 080 ₴
2 772 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий d>30 ПІДШИПНИК КУЛЬКОВИЙ КПП ВНУТРЕННИЙO [MM]29,998 ВНЕШНИЙO [MM]77,5 ШИРИНА [ММ]27,8 ВЕС [КГ]0,43

КОД ТОВАРУ
LK 712 1444 10

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 1444 10
(INA)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| VW | 0A5311235B |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712144410 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 77.5 мм |
| Ширина | 27.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | INA |
| Вага | 0,430 кг |
| Внутрішній діаметр. | 30,00 мм |
| Код товару | LK 712 1444 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 772 ₴


![Підшипник кульковий d>30 ПІДШИПНИК КУЛЬКОВИЙ КПП ВНУТРЕННИЙO [MM]29,998 ВНЕШНИЙO [MM]77,5 ШИРИНА [ 712 1444 10](https://images.prom.ua/6096891994_w640_h640_pidshipnik-kulkovij-d30.jpg)
![Підшипник кульковий d>30 ПІДШИПНИК КУЛЬКОВИЙ КПП ВНУТРЕННИЙO [MM]29,998 ВНЕШНИЙO [MM]77,5 ШИРИНА [ 712 1444 10](https://images.prom.ua/6096891994_pidshipnik-kulkovij-d30.jpg)