LED лампа побутова (8543709000) GU4 LED PARATHOM MR11 20 36° 2.5W 2700K 12V 184 LM A+ D35*38 / W 4058075433403
- В наявності
- Код: OS MR1120GU425827P
255 ₴
229,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED лампа побутова (8543709000) GU4 LED PARATHOM MR11 20 36° 2.5W 2700K 12V 184 LM A+ D35*38 / WARM WHITE - ТЕПЛИЙ СВЕТ

КОД ТОВАРУ
OS MR1120GU425827P

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
4058075433403
(СНГ)
| Характеристика |
|
|
| Аналог мощности, Вт |
|
|
| Диаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Потужність, Вт |
|
|
| Напруга, В |
|
|
| Световой поток |
|
|
| Тип цоколя |
|
|
| Цветность света |
|
|
| Цветовая температура |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СНД |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог потужності, Вт | 20W |
| Бренд | СНД |
| Діаметр | 35 |
| Довжина | 38 |
| Код запчастини | 4058075433403 |
| Код товару | OS MR1120GU425827P |
| Потужність, Вт | 2.5W |
| Напруга, В | 12V |
| Світловий потік | 184 lm |
| Стан | Нове |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип цоколя | GU4 |
| Колірність світла | Тепле світло |
| Колірна температура | 2700k |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229,50 ₴



