Обмотка стартера 139625 PL SF4001
- В наявності
- Код: AS SF4001
1 512 ₴
1 360,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обмотка стартера ОБМОТКА СТАРТЕРА 139625 PL

КОД ТОВАРУ
AS SF4001

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SF4001
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|
|
| Потужність стартера |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| GHIBAUDI | CM89 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | SF4001 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 75,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 94,50 мм |
| Код товару | AS SF4001 |
| Напруга | 12 В |
| Потужність стартера | 2,60 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360,80 ₴



