Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР SSANGYONG ACTION 05-. KYRON 05- 1780-0186
- В наявності
- Код: PR 1780-0186
6 091 ₴
5 481,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР SSANGYONG ACTION 05-. KYRON 05-

КОД ТОВАРУ
PR 1780-0186

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1780-0186
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NISSENS | 96651 | VALEO | 818645 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17800186 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 615 мм |
| Ширина ядра радіатора | 165 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Actyon, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1780-0186 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 481,90 ₴



