Радіатор пічки ОТОПИТЕЛЬ MERCEDES SPRINTER 96-06. VW LT 96-06 1760-0305
- В наявності
- Код: PR 1760-0305
1 597 ₴
1 437,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки ОТОПИТЕЛЬ MERCEDES SPRINTER 96-06. VW LT 96-06

КОД ТОВАРУ
PR 1760-0305

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1760-0305
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NISSENS | 73941 | NRF | 54320 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17600305 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 348 мм |
| Ширина ядра радіатора | 180 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1760-0305 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 437,30 ₴



