Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ DE615 CN VRD676
- В наявності
- Код: MBT VRD676
247 ₴
222,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ DE615 CN

КОД ТОВАРУ
MBT VRD676

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VRD676
(MOBILETRON)
| Характеристика |
|
|
| для виробника |
|
|
| для виробника |
|
|
| Зарядна напруга |
|
|
| Напруга |
|
|
| Робоча напруга |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| PSH | 052000944036 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobiletron |
| Код запчастини | VRD676 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MOBILETRON |
| Зарядна пружна | 14,7 В |
| Код товару | MBT VRD676 |
| Напруга | 12 В |
| Робоча напруга | 14 В |
| для виробника | Vauxhall |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222,30 ₴



