Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ D1621 CN VRY015
- В наявності
- Код: MBT VRY015
691 ₴
621,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ D1621 CN

КОД ТОВАРУ
MBT VRY015

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VRY015
(MOBILETRON)
| Характеристика |
|
|
| Зарядна напруга |
|
|
| Захист від короткого замикання |
|
|
| Ід. № вик. штек. |
|
|
| Напруга |
|
|
| Робоча напруга |
|
|
| Специфікація |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| PROFIT | 77140159 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobiletron |
| Код запчастини | VRY015 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ід. No віск. штек. | D-IG-L |
| Бренд | MOBILETRON |
| Зарядна пружна | 14,4 В |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Код товару | MBT VRY015 |
| Напруга | 12 В |
| Робоча напруга | 14 В |
| Специфікація | Inactive Lamp |
Інформація для замовлення
- Ціна: 621,90 ₴



