Сальник гумометалевий 18X32X21 ACM TCD NISSAN КПП 19026184B
- В наявності
- Код: CO 19026184B
267 ₴
240,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник гумометалевий 18X32X21 ACM TCD NISSAN КПП

КОД ТОВАРУ
CO 19026184B

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
19026184B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Висота 1 |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 |
|
|
| Захист від пилу |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 |
|
|
| Зовнішній діаметр 2 |
|
|
| Матеріал |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NISSAN | 3285803E00 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19026184B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Corteco |
| Висота 1 | 21 мм |
| Внутрішній діаметр 1 | 18 мм |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Зовнішній діаметр 1 | 32 мм |
| Зовнішній діаметр 2 | 38 мм |
| Код товару | CO 19026184B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240,30 ₴



