Регулятор напруги генератора ЧІП РЕЛЕ-РЕГУЛЯТОРА ГЕНЕРАТОРА TRI268 TW VRH200910AS
- В наявності
- Код: MBT VRH200910AS
475 ₴
427,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор напруги генератора ЧІП РЕЛЕ-РЕГУЛЯТОРА ГЕНЕРАТОРА TRI268 TW

КОД ТОВАРУ
MBT VRH200910AS

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VRH200910AS
(MOBILETRON)
| Характеристика |
|
|
| Зарядна напруга |
|
|
| Напруга |
|
|
| Робоча напруга |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CARGO | 232608 | MOBILETRON | VRH200910S |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobiletron |
| Код запчастини | VRH200910AS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MOBILETRON |
| Зарядна пружна | 14,6 В |
| Код товару | MBT VRH200910AS |
| Напруга | 12 В |
| Робоча напруга | 14 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427,50 ₴



