Кришка генератора 235463 PL ABR3039S
- В наявності
- Код: AS ABR3039S
414 ₴
372,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка генератора КРИШКА ГЕНЕРАТОРА 235463 PL

КОД ТОВАРУ
AS ABR3039S

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABR3039S
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032235463 | CARGO | 235463 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABR3039S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 44,70 мм |
| Внутрішній діаметр. | 37,70 мм |
| Зовнішній діаметр | 132,00 мм |
| Код товару | AS ABR3039S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372,60 ₴



