Кришка генератора 235185 PL ABR4034
- В наявності
- Код: AS ABR4034
256 ₴
230,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка генератора КРИШКА ГЕНЕРАТОРА 235185 PL

КОД ТОВАРУ
AS ABR4034

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABR4034
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032235185 | CARGO | 235185 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABR4034 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 40,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 37,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 126,30 мм |
| Код товару | AS ABR4034 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230,40 ₴



