Випарювач кондиціонера VOLVO V40 TSP0525137
- В наявності
- Код: DL TSP0525137
3 649 ₴
3 284,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Випарювач кондиціонера VOLVO V40

КОД ТОВАРУ
DL TSP0525137

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
TSP0525137
(DELPHI)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| VOLVO | 30614036 | VOLVO | 30873016 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TSP0525137 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | DELPHI |
| Глибина решітки | 235 мм |
| Довжина решітки | 237 мм |
| Код товару | DL TSP0525137 |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Ширина решітки | 74 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 284,10 ₴



