Обмотка стартера КОРПУС СТАТОРА СТАРТЕРА SF5010 PL SF5010
- В наявності
- Код: AS SF5010
2 555 ₴
2 299,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обмотка стартера КОРПУС СТАТОРА СТАРТЕРА SF5010 PL

КОД ТОВАРУ
AS SF5010

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SF5010
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|
|
| Потужність стартера |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032237832 | CARGO | 237832 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | SF5010 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 108,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 105,00 мм |
| Код товару | AS SF5010 |
| Напруга | 24 В |
| Потужність стартера | 7,20 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299,50 ₴



