Підшипник кульковий d<30 КПП GEARBOX COMPONENTS 712 1880 10
- В наявності
- Код: LK 712 1880 10
875 ₴
787,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий d<30 КПП GEARBOX COMPONENTS

КОД ТОВАРУ
LK 712 1880 10

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 1880 10
(INA)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| VW | 02U311122B | VW | 02U311122G |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712188010 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | INA |
| Вага | 0,082 кг |
| Внутрішній діаметр. | 17,00 мм |
| Код товару | LK 712 1880 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 787,50 ₴



