Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ ГЕНЕРАТОРА VR-V9450 CN VRV9450
- В наявності
- Код: MBT VRV9450
1 219 ₴
1 097,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ ГЕНЕРАТОРА VR-V9450 CN

КОД ТОВАРУ
MBT VRV9450

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VRV9450
(MOBILETRON)
| Характеристика |
|
|
| Зарядна напруга |
|
|
| Ід. № вик. штек. |
|
|
| Ідент. код COM |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напруга від |
|
|
| Напруга від |
|
|
| Робоча напруга |
|
|
| Специфікація |
|
|
| Специфікація |
|
|
| Специфікація |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | ARE3338P |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobiletron |
| Код запчастини | VRV9450 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ід. No віск. штек. | CPU |
| Ідент. код COM | 89 |
| Бренд | MOBILETRON |
| Зарядна пружна | 14,3 В |
| Код товару | MBT VRV9450 |
| Напруга | 12 В |
| Напруга від | 16 В |
| Робоча напруга | 14 В |
| Специфікація | LIN-1-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 097,10 ₴



