Радіатор пічки ОТОПИТЕЛЬ MERCEDES VITO/VIANO 03- 1760-0306
- В наявності
- Код: PR 1760-0306
1 996 ₴
1 796,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки ОТОПИТЕЛЬ MERCEDES VITO/VIANO 03-

КОД ТОВАРУ
PR 1760-0306

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1760-0306
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAHLE | AH113000P | NISSENS | 72037 | NRF | 54293 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17600306 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 360 мм |
| Ширина ядра радіатора | 170 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1760-0306 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 796,40 ₴



