Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР MERCEDES V-CLASS/VITO 14- (2.2CDI) 1780-0187
- В наявності
- Код: PR 1780-0187
5 927 ₴
5 334,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР MERCEDES V-CLASS/VITO 14- (2.2CDI)

КОД ТОВАРУ
PR 1780-0187

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1780-0187
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAHLE | CI180000P | NISSENS | 96017 | NRF | 309037 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17800187 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 665 мм |
| Ширина ядра радіатора | 188 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1780-0187 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 334,30 ₴



