Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР NISSAN X-TRAIL 01-08 (2.2DCI AT) 1780-0148
- В наявності
- Код: PR 1780-0148
10 642 ₴
9 577,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР NISSAN X-TRAIL 01-08 (2.2DCI AT)

КОД ТОВАРУ
PR 1780-0148

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1780-0148
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAHLE | CI508000S | NISSENS | 96527 | NRF | 30381 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17800148 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 305 мм |
| Ширина ядра радіатора | 294 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1780-0148 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 577,80 ₴



