Шків ременя генератора ШКІВ РЕМЕНЯ 137250 CN 137250
- В наявності
- Код: CG 137250
516 ₴
464,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків ременя генератора ШКІВ РЕМЕНЯ 137250 CN

КОД ТОВАРУ
CG 137250

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
137250
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Глибина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість канавок |
|
|
| Ширина |
|
|
| Шківи |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 12311734322 | BOSCH | F032137250 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 137250 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Глибина | 30,60 мм |
| Зовнішній діаметр | 69,30 мм |
| Код товару | CG 137250 |
| Кількість канавок | 1 |
| Ширина | 45,60 мм |
| Шківи | зі шківом ременя |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464,40 ₴



