Шків ременя генератора ШКІВ ГЕНЕРАТОРА 137818 CN 137818
- В наявності
- Код: CG 137818
741 ₴
666,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків ременя генератора ШКІВ ГЕНЕРАТОРА 137818 CN

КОД ТОВАРУ
CG 137818

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
137818
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Глибина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість канавок |
|
|
| Ширина |
|
|
| Шківи |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032137818 | PSH | 051000833016 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 137818 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Глибина | 1,80 мм |
| Зовнішній діаметр | 106,80 мм |
| Код товару | CG 137818 |
| Кількість канавок | 2 |
| Ширина | 35,00 мм |
| Шківи | з подвійним шківом ременя |
Інформація для замовлення
- Ціна: 666,90 ₴



