Свічка розжарювання BMW X5 35DX ZW03 M57N2 SAV 0 250 603 009
- В наявності
- Код: BO 0250603009
1 847 ₴
1 662,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка розжарювання BMW X5 35DX ZW03 M57N2 SAV

КОД ТОВАРУ
BO 0250603009

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 250 603 009
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Вик. свічки розж. |
|
|
| Вик. свічки розж. |
|
|
| Довжина |
|
|
| Монтажна глибина |
|
|
| Напруга |
|
|
| Нахил конуса |
|
|
| Пусковий момент від |
|
|
| Пусковий момент до |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Технологія з'єднання |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 12237807277 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0250603009 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Вик. свічки розж. | Штифтова свічка розжарювання |
| Довжина | 106 мм |
| Код товару | BO 0250603009 |
| Монтажна глибина | 33 мм |
| Напруга | 7 В |
| Нахил конуса | 93 |
| Пусковий момент від | 10 Н·м |
| Пусковий момент до | 15 Н·м |
| Розмір нарізі | M 10 x 1 |
| Технологія з’єднання | PIN |
| ШЗ | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 662,30 ₴



