Обмотка стартера 138505 PL SF2003
- В наявності
- Код: AS SF2003
435 ₴
391,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обмотка стартера ОБМОТКА СТАРТЕРА 138505 PL

КОД ТОВАРУ
AS SF2003

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SF2003
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CARGO | 138505 | HITACHI | 211452100 | HITACHI | 211472507 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | SF2003 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 60,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 68,00 мм |
| Код товару | AS SF2003 |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391,50 ₴



