Обмотка стартера 230740 PL SF9010
- В наявності
- Код: AS SF9010
775 ₴
697,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обмотка стартера ОБМОТКА СТАРТЕРА 230740 PL

КОД ТОВАРУ
AS SF9010

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SF9010
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032230740 | CARGO | 230740 | FORD | F7RU11075AA1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | SF9010 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 128,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 79,00 мм |
| Код товару | AS SF9010 |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 697,50 ₴



