Кришка генератора 235581 PL ABR0121S
- В наявності
- Код: AS ABR0121S
729 ₴
656,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка генератора КРИШКА ГЕНЕРАТОРА 235581 PL

КОД ТОВАРУ
AS ABR0121S

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABR0121S
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032235581 | CARGO | 235581 | PROFIT | 72350581 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABR0121S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 80,50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 47,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 135,50 мм |
| Код товару | AS ABR0121S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656,10 ₴



