Кришка генератора 230211 PL ABR2003
- В наявності
- Код: AS ABR2003
481 ₴
432,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка генератора КРИШКА ГЕНЕРАТОРА 230211 PL

КОД ТОВАРУ
AS ABR2003

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABR2003
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032230211 | CARGO | 230211 | HITACHI | L170G33005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABR2003 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 80,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 32,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 134,60 мм |
| Код товару | AS ABR2003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432,90 ₴



