Щіткотримач стартера 133337 CN 133337
- В наявності
- Код: CG 133337
1 036 ₴
932,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щіткотримач стартера ЩІТКОТРИМАЧ СТАРТЕРА 133337 CN

КОД ТОВАРУ
CG 133337

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
133337
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032133337 | CATERPILLAR | 4N7477 | WAI | 698204 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 133337 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Висота | 80,60 мм |
| Зовнішній діаметр | 121,00 мм |
| Код товару | CG 133337 |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 932,40 ₴



