Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ ГЕНЕРАТОРА 235544 CN VRH2005200
- В наявності
- Код: MBT VRH2005200
1 043 ₴
938,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ ГЕНЕРАТОРА 235544 CN

КОД ТОВАРУ
MBT VRH2005200

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VRH2005200
(MOBILETRON)
| Характеристика |
|
|
| Діаметр точок кріплення |
|
|
| Зарядна напруга |
|
|
| Захист від короткого замикання |
|
|
| Ід. № вик. штек. |
|
|
| Напруга |
|
|
| Робоча напруга |
|
|
| Специфікація |
|
|
| Специфікація |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032235544 | CARGO | 235544 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobiletron |
| Код запчастини | VRH2005200 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ід. No віск. штек. | IG-L-CPU |
| Бренд | MOBILETRON |
| Діаметр точок кріплення | 63,5 мм |
| Зарядна пружна | 14,6 В |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Код товару | MBT VRH2005200 |
| Напруга | 12 В |
| Робоча напруга | 14 В |
| Специфікація | Inactive Lamp |
Інформація для замовлення
- Ціна: 938,70 ₴



