Очищувач повітря автомобільний ОЧИСТИТЕЛЬ ВОЗДУХА СНГ AIRZING MINI / ФИЛЬТР ИЗ ДИОКСИДА ТИТАНА, МОЖНО LEDAS101
- В наявності
- Код: OS LEDAS101
3 421 ₴
3 078,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Очищувач повітря автомобільний ОЧИСТИТЕЛЬ ВОЗДУХА СНГ AIRZING MINI / ФИЛЬТР ИЗ ДИОКСИДА ТИТАНА, МОЖНО МИТЬ + UV-A СВЕТ / ИОНИЗАТОР ВОЗДУХА / ПОДКЛЮЧ

КОД ТОВАРУ
OS LEDAS101

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LEDAS101
(СНГ)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Колір |
|
|
| Номінальна напруга |
|
|
| Очищувальні елементи іонізатора повітря |
|
|
| Споживана потужність |
|
|
| Тип |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| PHILIPS | GP529BLKX1 | PHILIPS | GP561EX1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СНД |
| Стан | Новий |
| Тип | Очисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | СНД |
| Вага | 11 г |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Код запчастини | LEDAS101 |
| Код товару | OS LEDAS101 |
| Колір | Чорний |
| Номінальна напруга | 5 В |
| Очищувальні елементи іонізатора повітря | Іонізатор |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 078,90 ₴



