Випрямляч діодний ВИПРЯМЛЯЧ ДІОДНИЙ 234940 MAHLE/ISKRA SI 16902097
- В наявності
- Код: MH 16902097
2 592 ₴
2 332,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Випрямляч діодний ВИПРЯМЛЯЧ ДІОДНИЙ 234940 MAHLE/ISKRA SI

КОД ТОВАРУ
MH 16902097

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
16902097
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | ARC9053LETRIKA | BOSCH | F032234940 | CARGO | 234940 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | 16902097 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MAHLE |
| Вага нетто | 200 г |
| Висота паковання | 13,00 см |
| Довжина паковання | 12,2 см |
| Код товару | MH 16902097 |
| Ширина паковання | 7,60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 332,80 ₴



