Шланг паливний ШЛАНГ ГУМОВИЙ 10ММ Х 15М (ЦІНА ЗА 1 М) - ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ 10014
- В наявності
- Код: GT 10014
346 ₴
311,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг паливний ШЛАНГ ГУМОВИЙ 10ММ Х 15М (ЦІНА ЗА 1 М) - ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ

КОД ТОВАРУ
GT 10014

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10014
(Gates)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Внутрішній діаметр 2 |
|
|
| Довжина шланга |
|
|
| Дотримуватися вказівок, наведених у брошурі |
|
|
| Дотримуватися технічних характеристик |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Робоча температура від |
|
|
| Робоча температура до |
|
|
| Робочий тиск |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DAYCO | 80514 | PROFIT | 1015F |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 10 мм |
| Бренд | Gates |
| Внутрішній діаметр 2 | 10 мм |
| Довжина шланга | 15 м |
| Дотримуватися вказівок, наведених у брошурі | 99943600 |
| Дотримуватися технічних характеристик | 99943600 |
| Код запчастини | 10014 |
| Код товару | GT 10014 |
| Матеріал | NBR (нітрил-бутадієновий каучук) |
| Робоча температура від | -35 °C |
| Робоча температура до | +125 °C |
| Робочий тиск | 7,5 бар |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 311,40 ₴



