Сальник гумометалевий FRONT MITSUBISHI 4G15T/4G18 34X46X7 15095000
- В наявності
- Код: AJ 15095000
385 ₴
346,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник гумометалевий FRONT MITSUBISHI 4G15T/4G18 34X46X7

КОД ТОВАРУ
AJ 15095000

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
15095000
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Тип нарізання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CORTECO | 19034978B | MITSUBISHI | MD377999 | VICT_REINZ | 815390700 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AJUSA |
| Код запчастини | 15095000 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Ajusa |
| Внутрішній діаметр. | 34 мм |
| Код товару | AJ 15095000 |
| Тип нарізання | Права нарізь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346,50 ₴



