Щітка стартера 16908995 PL SB9007
- В наявності
- Код: AS SB9007
395 ₴
355,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка стартера ЩІТКА СТАРТЕРА 16908995 PL

КОД ТОВАРУ
AS SB9007

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SB9007
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Напруга |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SB9007LETRIKA | MAHLE | 16908995 | PSH | 063000412097 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | SB9007 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 18,00 мм |
| Код товару | AS SB9007 |
| Напруга | 24 В |
| Товщина | 8,00 мм |
| Ширина | 25,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,50 ₴



